054-4522020 |  052-6005427

       

מרכז הדרכת הוריםבשביל היחסים במשפחה

style="font-family:arial,helvetica,sans-serif;">Site by Armadil
style="font-family:arial,helvetica,sans-serif;">Powered by Webydo
אודותינו
"בשביל היחסים במשפחה"... מרכז הדרכת הורים, מנוהל על ידי עידית מאיר ואתי מינדל המתמחות בייעוץ משפחתי פרטני, מנחות קבוצות הורים בתל אביב ואזור המרכז וכן נותנות ייעוץ טלפוני/סקייפ להורים מכל מקום בארץ. מוסמכות מכון אדלר ומשרד החינוך.


עידית מאיר - הדרכה, ליווי ותמיכה בהורות - מתנדבת מהלך 6 השנים האחרונות במתן ייעוץ להורים לגיל הרך בקו ייעוץ של ויצו ״קול להורה״. במקביל, למעלה מעשור עוסקת בייעוץ פרטני להורים במתן כלים ודרכים להתמודדות עם התפתחותם של ילדים עד גיל 10. 

אתי מינדל
נשואה ואם לשלוש בנות. בת 6 ותאומות בנות שנתיים.
מייעצת להורים לילדים מגיל ינקות ועד גיל 10, תאומים ושלישיות,
מלווה משפחות בקליטה והסתגלות של ילד /ה בכור /ה, מייעצת
להורים בביתם ומלווה אותם בתהליך יצירת אווירה נעימה וטובה, מעבירה הרצאות בנושאי הורות במקומות עבודה וגני ילדים.


מה עומד לנגד עינינו כשאנו מייעצות ומדריכות הורים ?
כשנולד ילד נולדים גם הוריו וביחד הם מתחילים לצעוד בדרך חדשה וגדושה בהחלטות והתלבטויות. הדרכת הורים לשיפור התקשורת והיחסים במשפחה, הם זכות עבורנו ואנו בוחרות בה כל יום מחדש. 


במסגרת ההדרכות והייעוץ, אנו נתקלות יותר ויותר בהורים המשלבים קריירה והורות, ומעוניינים לקבל כלים מעשיים כיצד לשלב בהצלחה בין השניים.
בעינינו הפתיחות של הורים להצטרף לקבוצה או להגיע לייעוץ אישי נובעת מתוך רצון כן להכיר דרכים אפקטיביות להתמודדות עם דילמות בגידול הילדים וההבנה שניתן לרכוש מיומנות הורית המקלה על הורים לפתח מערכת יחסים בריאה בתוך המשפחה. הדרכה וייעוץ מקלים על ההורים במשימה התובענית ואף נוטעים ביטחון בהורים, שהם פועלים ממקום מושכל וקשוב לילדיהם המקדם אותם ליחסים טובים במשפחה ומסייע להם בהכוונת הילדים אל החיים. 
הידיעה שהורה מגיע לקבוצה עם דילמות ומגלה שיש תשובות ויש שותפים לתחושתו ולהתמודדויות עימם הוא / היא מתמודדים על בסיס יום יומי, מספקת לו אתנחתא ורוגע כשהוא מבין שהוא לא לבד ויש מוצא.

במסגרת המקצועית אנו עובדות עם הורים לתינוקות וילדים עד גיל 10 עם התמחות בגיל הרך, מעבירות סדנאות הורים וסדנאות לזוגות, מנחות הורים לתאומים ושלישיות ומייעצות להורים יחידאיים ואימהות חד הוריות בקליניקה בתל אביב או בביתם.

מה מייחד את הטיפול שלנו בתחום הדרכת הורים ?
עידית : אל ייעוץ ההורים הפרטני, הנחיית קבוצות ההורים והנחיית קבוצות הזוגות, אני מביאה ניסיון מקצועי מעשי אותו קבלתי בעקבות עבודה צמודה עם הורים אשר הגיעו עם מגוון רחב של דילמות  בתחום גידול ילדים.
במסגרת עבודתי צברתי ניסיון רב כיועצת הורים בקו הייעוץ של ויצ"ו, אליו פונים הורים לקבלת ייעוץ טלפוני לגיל הרך, בנושא חינוך וגידול ילדים.
במפגשים נוצר דיאלוג עם ההורים אשר נותן בידיהם מענה לאתגרים ספיציפיים עמם הם מתמודדים וכן ידע וכלים מעשיים שניתן ליישם בבית בפועל ולראות שינוי לטובה תוך זמן קצר.

מניסיוני, הגיל הרך הוא גיל בו ניתן לערוך שינויים ולהטמיע יחסים, התנהגות וערכים רצויים בין ההורים והילדים. בנקודת זמן זו, עבודת "זריעה" לעתיד היא הנחת יסודות איתנים בניית יחסים טובים והתנהלות נכונה במשפחה, ומכאן החשיבות לעבודה עם הורי ילדים לגיל זה.

אתי : כאמא לשלוש בנות בהן תאומות בגיל הרך, אני מביאה לטיפול ההורי הן את הפן המקצועי והן את ניסיוני האישי אשר תורם רבות לפתיחות ולכימיה שנוצרת ביני לבין הורים אליהם אני מגיעה ובפרט משפחות עם תאומים ושלישיות.

אם אתם מחפשים הכוונה הורית מוסמכת ומעשית, אשר תקל עליכם להתמודד טוב יותר עם האתגרים במשפחה ולבסס תקשורת אפקטיבית ויחסים טובים במשפחה כרגע ולטווח ארוך, פנו אלינו עוד היום.

                             שלכם, עידית מאיר ואתי מינדל - "בשביל היחסים במשפחה..."

 
עידית מאיר 054-4522020
 אתי מינדל 052-6005427