054-4522020 |  052-6005427

       

מרכז הדרכת הוריםבשביל היחסים במשפחה

style="font-family:arial,helvetica,sans-serif;">Site by Armadil
style="font-family:arial,helvetica,sans-serif;">Powered by Webydo
הדרכת הורים פרטנית
הדרכה פרטנית להורים, הינה הדרכה אישית וממוקדת בנושא או מספר נושאים אותם רוצה ההורה ללבן ולקבל הכוונה בייעוץ.

להורים יש פנטזיה שהילדים יהיו קשובים, מחונכים, נעימים ובעיקר, ישתפו פעולה עם רצונותינו ותוכניותינו ההורים. בפועל, נוצרים קונפליקטים בין ההורים והילדים והאידיליה שכה ציפו לה, הופכת לתסכול, חוסר אונים ובלבול ברמה זו או אחרת.

הורים המגיעים לייעוץ פרטני, מספרים על קושי שמפריע לשגרת החיים, אתגרים שהם מתקשים לפתור בבית, על הפער בין הסמכות שלהם בעבודה אל מול הבית ואל מול הילד ועל הרצון לשפר את איכות הקשר, הגבולות ולהשיב את הסמכות ההורית מול הילד.

לומדים הורות - משקיעים בעתיד
בעידן הנוכחי, כאשר קצב החיים קדחתני ומשלב מסלול עבודה תובעני, חשיפה לאינסוף גירויים ונקיפות מצפון שרק הולכות ומתעצמות; אפשר רצוי וכדאי ללמוד הורות. זו ההשקעה וההתמדה מניבה תוצאות שמביאות הנאה ושמחה ביחסים במשפחה.

בהדרכת הורים פרטנית, מקבלים ההורים הכוונה כיצד להכין את ילדיהם להתמודדות עם משימות החיים בשלושה רבדים : בחברה, בעבודה ובמשפחה-זוגיות; כאנשים עצמאיים, יצרניים ומועילים לעצמם ולחברה מתוך הנאה ושמחת חיים. התמדה ונחישות משולבים ברגישות, מניבים תוצאות חיוביות בפועל.
במפגשים האישיים מדברים על המשפחה הילד האחים על מנת להכיר את דפוסי ההתנהגות במשפחה כדי לייעץ ולתת ידע וכלים אותם יוכל ההורה ליישם כבר באינטראקציה קרובה עם הילד.

כאשר הורה או זוג הורים מגיע להדרכה פרטנית, הוא מקבל את מלוא תשומת הלב הממוקדת בדילמות עימם הוא מתמודד מבלי שיצטרך להמתין לתורו או למפגש קבוצתי בנושא שמטריד אותו.
על ידי מפגש הורים פרטני, ניתן להגיע לשינוי משמעותי ואפקטיבי בתקשורת מול הילד ולנתח את המצב כבר במפגש שלאחר מכן כדי לראות אם הניב את התוצאות המקוות.


פרטים על הדרכת הורים פרטנית
ייעוץ פרטני ממוצע נמשך 6-8 מפגשים.
המפגשים מתקיימים במרכז "בשביל היחסים במשפחה" בתל אביב או בבית המשפחה באזור המרכז.

את הדרכת ההורים הפרטנית מעבירות עידית מאיר ו/או אתי מינדל, יועצות משפחתיות מנוסות ומוסמכות מטעם מכון אדלר ומשרד החינוך.

מעוניינים לקבל כלים להתנהלות עם הילדים בבית ?
פנו אלינו לתיאום הדרכת הורים פרטנית יישומית